نوبت دهی آنلاین
اقدامات قبل از جراحی گوش

اقدامات قبل از جراحی گوش

اقدامات قبل از جراحی گوش : جراحی زیبایی گوش یا اتوپلاستی منجربه بهبود ظاهر گوش می شود و نتیجه حاصل از جراحی گوش ، همیشگی است. در جراحی گوش نیز مانند تمام جراحی های دیگر امکان بروز عارضه وجود دارد و تنها رعایت نکات مراقبتی از بروز عوارض جلوگیری می کند.

اقدامات قبل از جراحی گوش
اقدامات قبل از جراحی گوش

تمرکز جراح و متخصص گوش و حلق و بینی حین جراحی زیبایی گوش نکته بسیار مهمی است که بروز یک عارضه پیش بینی نشده ، می تواند از تمرکز جراح گوش بکاهد و در نهایت عارضه هایی برای بیمار پیش آید. به همین رعایت اقدامات قبل از جراحی گوش بسیار مهم است و نباید برای انجام آن ها سهل انگاری صورت گیرد.

مشاوره با جراح گوش و حلق و بینی

مشاوره پیش از انجام هر نوع جراحی مورد نیاز است زیرا منجربه کسب اطلاعات اولیه می شود. در نتیجه پیش از انجام اتوپلاستی حتماً زمانی را جهت مشاوره با جراح گوش منتخب تان تعیین کنید تا جواب، پرسش های خود را کسب کنید. یکی دیگر از مزیت های جلسه مشاوره با پزشک، افزایش اطمینان خاطر بیمار و کاهش استرس است به همین دلیل برای جلسه مشاوره تردید نداشته باشد.

لطفاً برای تکمیل این فرم، جاوا اسکریپت را در مرورگر خود فعال کنید.
Click or drag files to this area to upload. You can upload up to 3 files.

همچنین برخی از بیماران با توجه به شرایط سلامتی شان نیاز به مصرف دارو دارند که داروهای موردنیاز پس از جلسه مشاوره معین می شود. در کل جراحی زیبایی گوش محدودیت خاصی را به دنبال  ندارد ولی برخی از افراد به دلیل ابتلا به بیماری های خاص، کاندید مناسبی برای اتوپلاستی نیستند و پیش از انجام جراحی گوش، نیاز به معاینه دارند تا مشخص شود کاندید مناسبی هستند یا خیر.

اقدامات قبل از جراحی گوش
اقدامات قبل از جراحی گوش

در جلسه مشاوره، معاینه اولیه نیز انجام می شود تا مشخص شود بیمار می تواند جراحی زیبایی گوش انجام دهد یا بهتر است از انجام اتوپلاستی صرف نظر کند.

نکات و اقدامات قبل از جراحی گوش

  • انتخاب جراح و متخصص گوش و حلق و بینی ماهر
  • عدم مصرف سیگار و دخانیات
  • انجام تمامی آزمایش های تجویز شده
  • صحبت با پزشک در ارتباط با حساسیت هایی دارویی
  • صحبت با پزشک در صورت ابتلا به بیماری های خاص
  • انجام تست های سنجش بالینی
  • عدم مصرف داروهای ضد التهابی مانند ایبوپروفن و غیره.

هزینه جراحی گوش

هزینه عمل زیبایی گوش یا اتوپلاستی پس از بررسی مشکل ظاهری گوش اعلام می شود به همین دلیل برای تعیین هزینه ، در ابتدا بیمار باید توسط جراح گوش و حلق و بینی  معاینه شود. علاوه بر دستمزدی که جراح گوش دریافت می کند، هزینه های بیمارستان نیز بخشی از هزینه را شامل می شوند و بیمار باید هزینه های جانبی چون خرید داروها و غیره را نیز در نظر بگیرد.

انتخاب پزشک و جراح متخصص در نتیجه عمل جراحی مطلوب بسیار تاثیرگذار است. بهتر است در انتخاب جراح گوش و حلق و بینی به میزان مهارت و تجربه پزشک دقت کافی داشته باشید. بررسی های لازم برای تشخیص بهترین متخصص گوش و حلق و بینی در تهران را انجام دهید.

اطلاعات تماس دکترحامد محمدی قهاری

اینستاگرام

drghahhari

واتس آپ

09373316900

تلفن مطب

09143900114

پیمایش به بالا