08 سپتامبر

جراحی زیبایی پلک

جراحی زیبایی پلک

جراحی زیبایی پلک : با افزایش سن و به مرور زمان تغییراتی در چهره ایجاد می شود که از زیبایی چهره می کاهد و با توجه به میلی که افراد به زیبایی دارند همواره در پی رفع مشکلات چهره هستند .

برای رفع مشکلات چهره و زیباتر شدن است نیاز است که فرد مشکلات چهره را از طریق روش های جراحی یا غیر جراحی برطرف نماید .

یکی از مشکلاتی که مرتبط با صورت است و در زیبایی افراد و روابط اجتماعیشان تاثیر بسیار زیادی دارد ، رفع مشکلات پلک است .

هر گونه مشکلی که در پلک ها وجود داشته باشد از زیبایی چشم می کاهد و گیرا نبودن چشم ها نیز در زیبایی چهره و روابط اجتماعی تاثیر منفی دارد .

جراحی زیبایی پلک

به دلیل اینکه پلک عملکرد حساسی دارد و با بینایی افراد در ارتباط است ، بسیاری از افراد از انجام جراحی پلک یا بلفاروپلاستی امتناع می کنند.

اگر برای انجام بلفاروپلاستی یک جراح پلک ماهر را انتخاب کنید قطعاً دچار هیچ گونه عوارض یا مشکلی نخواهید شد زیرا برش های جراحی پلک بر روش چین های پلک زده می شوند .

به دلیل اینکه برش ها بر روی چین های طبیعی پلک زده می شوند پس از بلفاروپلاستی و کشیدن بخیه ها جای هیچ گونه بخیه ای باقی نمی ماند .

برای بهبود بهتر و سریع تر جای بخیه های می توانید از کرم های تجویز شده توسط جراح پلک استفاده کنید .

نکاتی درباره جراحی زیبایی پلک

افتادگی پلک باعث می شود تا میدان دید فرد محدود شود زیرا پوست اضافی پلک بر روی چشم سنگینی می کند و باعث محدود شدن دید فرد می شود ، بنابراین جراحی پلک بالا باعث بهبود بینایی نیز می شود .

جراحی پلک با هدف مشکلات پلک انجام می شود و بهبود مشکلات پلک باعث می شود تا سایز چشم به حالت طبیعی خود بازگردد و هیچ گونه اقدامی در جهت بزرگ تر شدن چشم ها صورت نمی گیرد.

هزینه بلفاروپلاستی

جراحی پلک می توند به صورت همزمان بر روی هر دو پلک بالا یا هر دو پلک پایین انجام شود یا تنها یکی از پلک ها مورد جراحی قرار گیرد .

به همین دلیل مبلغی که جراح پلک به عنوان دستمزد دریافت می کند با توجه به انجام جراحی پلک بالا ، انجام جراحی پلک پایین یا انجام همزمان جراحی پلک پایین و پلک بالا تعیین می شود.

برای تعیین هزینه بهتر است نزد جراح گوش و حلق و بینی مراجعه کنید تا پس از بررسی مشکل پلک  ، هزینه به طور دقیق اعلام شود .

دکتر حامد محمد قهاری
بورد تخصصی گوش ، حلق و بینی
جراح پلاستیک بینی و صورت – جراحی آندوسکوپی بینی و سینوس – جراحی توده های سر و گردن

درباره نویسنده

جراح بینی تهران
دکتر حامد قهاری :بورد تخصصی جراحی گوش ، حلق و بینی - جراحی پلاستیک بینی - جراحی آندوسکوپی بینی ، سینوس و هیپوفیز - جراحی توده های سر و گردن ، شکاف لب و کام - جراحی پلک ، جراحی گوش ، لیفت پیشانی -

پاسخ

17 − 8 =

 
Visit Us On TwitterVisit Us On Google PlusVisit Us On Instagram